Желания
Добавьте товары в желания
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
0
Рус

GERGELCOLOR

GERGELCOLOR - український бренд кольорових масок та шампунів найвищої якості, який полюбився тисячам дівчат по всій країні. Це авторський продукт, створений відомим колористом Анастасією Гергель, яка точно знає, що потрібно вашому волоссю. Формула кольору кожної маски виводилася декілька місяців, завдяки чому була доведена до досконалості. Заявлений відтінок на 100% підтверджується результатом. Продукція виробляється за авторською рецептурою Анастасії досвідченими хіміками-технологами. В основу масок входять високоякісні висококонцентровані пігменти декількох брендів. Маски легко використовувати в домашніх умовах, при цьому вони повноцінно замінюють салонне тонування волосся. 

Тонуючі маски мого бренду зовсім не сушать волосся. Навіть навпаки, після використання кожна волосина харчується і наповнюється вологою, завдяки чому миттєво змінюється їх зовнішній вигляд. Відтінок зберігається до п'ятого миття волосся, але багато залежить від маски. Перлинна довго тримається, адже вона відмінно нейтралізує жовтизну, молочний і темний шоколад залишаються на волоссі ще довше, а змиваються у приємний бежевий відтінок. ⠀

Ми гарантуємо якість та заявлений результат!

Отзывы клиентов
Наверх

Мы заботимся о вашей конфиденциальности

Этот веб-сайт использует файлы cookie для маркетинга и статистических целей, а также для безопасной и оптимальной работы сайта. Вы можете изменить это в настройках вашего браузера. Нажмите на кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на использование файлов cookie. Подробнее можно ознакомиться на странице Пользовательское соглашение.