|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Користуюсь практично всією продукцією!!! Сказати що задоволена, це нічого не сказати…. Продукція суперова!!!! Навіть у салоні краси сказали що волосся стало набагато живіше і міцніше!!! Користуюсь тонуючими шампунями: перлинним і рожевим, змішуючи, результат супер!!! Скрабом, безсульфатним і для щоденного використання шампунями, кондиціонером,масочкою…. Двохфазний спрей це взагалі знахідка!!! Розгладжуючий крем і сироватка для волосся роблять волосся ідеальним!!!! Одним словом, в арсеналі для волосся тільки ця продукція!!!! Дякую Вам за вашу працю!!! З нетерпінням чекаю ще новиночок!!!!