УХОД, КОТОРЫЙ ВОЗВРАЩАЕТ ЛЮБОВЬ К СВОИМ ВОЛОСАМ
Желания
Добавьте товары в желания
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
0
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

4.7
29 отзывов
Сортировка:
Користуюсь практично всією продукцією!!! Сказати що задоволена, це нічого не сказати…. Продукція суперова!!!! Навіть у салоні краси сказали що волосся стало набагато живіше і міцніше!!! Користуюсь тонуючими шампунями: перлинним і рожевим, змішуючи, результат супер!!! Скрабом, безсульфатним і для щоденного використання шампунями, кондиціонером,масочкою…. Двохфазний спрей це взагалі знахідка!!! Розгладжуючий крем і сироватка для волосся роблять волосся ідеальним!!!! Одним словом, в арсеналі для волосся тільки ця продукція!!!! Дякую Вам за вашу працю!!! З нетерпінням чекаю ще новиночок!!!!
Ответить
Я з Вашою продукціє нещодавно (хоча в збережених Інстаграм вона вже у мене давно😉) і дуже задоволена. Користуюсь безсульфатний шампунем - волосся слухняне, немає сухості шкіри голови, свербежу та лупи (для мене це проблема). Планую і надалі продовжити знайомство з Вашою продукцією🫶 Вдячна також за комплімент (цукерки-льодяники підняли настрій ще більше🤗)
Ответить
Ви надіслали в пошкодженій упаковці замовлення!!! Тонуюча маска золотий пісок і розгладжуюча маска для фарбованого волосся.

Оцінка - нульовий сервіс. Фірма не варта уваги. Це просто дно.
Ответить
Доброго дня! Дякуємо за ваш зворотний зв'язок 🫶
Нам дуже прикро, що сталася така неприємна ситуація з доставкою. На жаль, іноді під час транспортування поштовими службами посилки дійсно можуть пошкоджуватися. Це засмучує, але ми ніколи не залишаємо наших клієнтів сам на сам із проблемою.
Для GergelColor найголовніше — це довіра та захист покупця. Саме тому наші менеджери одразу запропонували вам повністю закрити це питання: надіслати нове замовлення з посиленим пакуванням абсолютно за наш рахунок. Оскільки ви відмовилися від заміни, ми того ж дня в повному обсязі повернули вам кошти за ці продукти.
Нам шкода, що ви оцінили наш сервіс як "нульовий", адже ми зробили все можливе, щоб вирішити цей форс-мажор виключно на вашу користь і зберегти ваші гроші. Сподіваємося, що ця ситуація не залишить остаточного негативного осаду.
Бажаємо гарного дня!
З турботою, команда GergelColor
Ответить
Дякую вам за чудову тонуючу маску, волосся після застосування гладеньке і блискуче,а колір чудовий.Дякую вам за гарну роботу ♥️.Буду замовляти ще.
Ответить
Отримала маску для відновлення, дуже подобається. Замовляю вже третій раз.
Ответить
Отримала масочку ШОКОЛАД ,читала відгуки, що вона не зафарбовує сивину,але вирішила спробувати.Дуже задоволена результатом: в моєму випадку вона не тільки зафарбувала сивину ,а ще і дуже добре зволожила волосся. Дукую,буду вашою постійною клієнткою!!
Ответить
Уже рік користуюся маскою руда бестія ,чесно я у захваті ,волосся доглянуте ,почало менше сипатися а колір то це взагалі щось )
Дуже люблю цю маску та і взагалі цей бренд
Ви молодці🥰
Ответить
Дуже крутий флюїд🔥, гарно зволожує, прибирає пухнастість, волосся гладеньке та доглянуте. Використовую в парі з розгладжуючим кремом Silk. Рекомендую ❤️
Ответить
Дуже сподобалась живильна масочка та скраб шампунь ,буду обов'язково замовляти ще !
Ответить
Хочу залишити відгук. Маю усю серію gergelcolor, особливо полюбляю шампунь-скраб , волосся після миття на третій день гарно виглядає пишне , доглянуте . Рекомендую!!!
Ответить
Я з масками gergelcolor вже майже три роки. Дуже задоволена, що відкрила для себе Анастасію Гергель з її чарівними засобами для догляду за волоссям! Хочу сказати, що ці тонуючі маски- це щось неймовірне! Замінює похід на тонування до салону. Волосся після маски - гладеньке, блискуче. Користуємось разом з донькою. Тільки я беру рижі відтінки, а донька віддає перевагу кольоровим - вишня, слива. Рекомендую завжди своїм подругам продукцію gergelcolor. Бажаю вам подальшого розвитку та процвітання!
Ответить
Абсолютний чемпіон по догляду. Вирішила погратись та після в період використання Гергель спробувати інший догляд. Волосся явно образилось. Хотіла б виділити 1 продукт, але не можу. Всі вони в тандемі переможці.
Ответить
Тонуючи маски вашої фірми то є любов ❤️. Про їхній ефект ДО та ПІСЛЯ, довершений та живий колір, вже дуже багато написано.
Хочу добавити як я відчуваю що вони найкращі: по перше - до тебе підходять та запитують якою фарбою д/волосся я користуюся, і по друге - моя дочка, з "модних" салонів теж перейшла до ваших тонуючих засобів
Ви неперевершені!
Ответить
Замовляю масочку не вперше) для мого блонду « пильна троянда» це -любов❤️ Антижовтий шампунь - це спасіння кольору. Це не тільки шикарний колір волосся , а ще й професійний догляд. Рекомендую!😊
Ответить
Я хочу написати відгук за кондиціонер він нереальний,волосся просто як шовк розладжує кожну волосинку,волосся як після холодного відновлення
Ответить
Дуже подобаються маски. Вони роблять моє волосся ніжним гладеньким і яскравим ♥️
Ответить
Змінити колір дуже легко з допомогою улюблених тонуючих засобів. Під настрій, то руденька, то русява. Не шкодить волоссю. Коли змивається, то не залишає непотрібні відтінки, як це роблять тоніки з магазину побутової хімії. Чудовий продукт. Буду замовляти новий відтінок🥰
Ответить
Найкращі тонуючі маски, якими я користувалась у житті. Гарно тонують і довго носяться. Мають дуже гарний запах. Також мають доглядовий ефект, волосся після маски м'яке та гладеньке, наче після салонної процедури.
Ответить

Тонуючі маски просто знахідка 😍😍😍
Брала для фіолетового волосся і рудого , прекрасно тонує і доглядає за волоссям .

Ответить
Доброго дня. Дівчата це самі круті продукти якими я користувалась.Я блондинка, моє волосся як після салону живе , блискуче і колір неймовірний. Рекомендую!!!!!!!!!!
Ответить
Показать ещё 9 отзывов
Наверх